GE 97610 F26DBX/827/ECO4P 26W 2700K G24q-3 Base
- Premier# QDD26/27
GE F26DBX/827/ECO/4P is a 26W 4-pin plugin CFL with a G24q-3 base.
| Watts | 26W |
|---|---|
| Incandescent Equivalent | N/A |
| Lumens | 1675 |
| Volts | 120V |
| Base Type | G24q-3 |
| Color Temperature | 2700K |
| CRI | 82 |
| Rated Hours | 12000 |
| Dimmable | No |
| Lamp Type | N/A |
| Length (M.O.L.) Inches | 6.4 |
| Diameter (Inches) | N/A |
| Case Quantity | 50 |
| Manufacturer Part # | F26DBX/827/ECO4P |
| Manufacturer Order # | 97610 |
| Premier Part # | QDD26/27 |
Write your content here...