Westinghouse F13DTT/35 QUAD13/35K 13W 3500K GX23-2 Base
- Premier# QD13/35
Westinghouse F13DTT/35 QUAD13/35K - 13W - GX23-2 Base - Plug-In CFL
- 13 Watts
- 120V
- 82 CRI
- 900 Lumens
- 10,000 Hours
- 3500K
- M.O.L.: 6.56
- GX23-2 Base
- Case Quantity: 72/6
- Premier# QD13/35
| Watts | 13W |
|---|---|
| Incandescent Equivalent | N/A |
| Lumens | 900 |
| Volts | 120V |
| Base Type | GX23-2 |
| Color Temperature | 3500K |
| Rated Hours | 10000 |
| Dimmable | No |
| Diameter (Inches) | N/A |
| Premier Part # | QD13/35 |
Write your content here...