Westinghouse 03682 25ST/CL 25W Clear Torpedo Incandescent E12
- Premier# ID25-10100 - 25ST/CL
Decorative Incandescent Candelabra E12 base Torpedo shaped lamp
| Watts | 25W |
|---|---|
| Lumens | 170 |
| Volts | 130V |
| CRI | 100 |
| Color Temperature | 2700K |
| Rated Hours | 2500 |
| Base Type | E12 |
| Lamp Type | Torpedo |
| Dimmable | N/A |
| Manufacturer Part # | 03682 |
| Manufacturer Order # | 25ST/CL |
| Premier Part # | ID25-10100 |
Write your content here...