Ushio 1000723 150T3Q/CL Short Double Ended Halogen 79MM
- Premier# HLT30150S - 150W Double-End Base Halogen
Uhsio 1000723 150T3Q/CL Short Double Ended Halogen 79MM. J130V-150W
| Manufacturer | Ushio |
|---|---|
| Watts | 150W |
| Lumens | 2400 |
| Volts | 130V |
| Color Temperature | 2850K |
| Rated Hours | 1500 |
| Base Type | R7S |
| Lamp Type | Double-Ended Halogen |
| Dimmable | N/A |
| Manufacturer Part # | 150T3Q/CL |
| Manufacturer Order # | 1000723 |
| Premier Part # | HLT30150S |
Write your content here...