Sylvania CF9DS/850/ECO Pin Single Tube 9 Watt 5000K CFL G23 Base
SKU
Add to Compare
PL09/50
Special Price
$2.85
Regular Price
$7.75
- Premier# PL09/50
Sylvania CF9DS/850/ECO Pin Single Tube 9 Watt 5000K CFL G23 Base
| Manufacturer | Sylvania |
|---|---|
| Watts | 9W |
| Incandescent Equivalent | N/A |
| Lumens | 600 |
| Volts | 120V |
| Base Type | G23 |
| Color Temperature | 5000K |
| CRI | 82 |
| Rated Hours | 10000 |
| Dimmable | No |
| Lamp Type | T4 |
| Length (M.O.L.) Inches | 6.6 |
| Diameter (Inches) | N/A |
| Case Quantity | 10 |
| Manufacturer Part # | CF9DS/850/ECO |
| Manufacturer Order # | 21271 |
| Premier Part # | PL09/50 |
Write your content here...