Sylvania 20314 CF13DS/E/827 4-Pin 2GX7 Base CFL 13W Dulux S/E 2700K
- Premier# NCFL0108
Sylvania 20314 CF13DS/E/827 4-Pin 2GX7 Base CFL 13W Dulux S/E 2700K
| Manufacturer | Sylvania |
|---|---|
| Watts | 13W |
| Incandescent Equivalent | 60W |
| Lumens | 800 |
| Volts | 120V |
| Base Type | 2GX7 |
| Color Temperature | 2700K |
| CRI | N/A |
| Rated Hours | 10,000 |
| Dimmable | No |
| Lamp Type | CFL Plugin |
| Length (M.O.L.) Inches | 6.18 |
| Diameter (Inches) | 0.5 |
| Case Quantity | 30 |
| Manufacturer Part # | 20314 |
| Manufacturer Order # | CF13DS/E/827 |
| Premier Part # | NCFL0108 |
Write your content here...