GE 97629 F32TBX/827/A/ECO 32W 4 Pin GX24Q-3 Base 2700K
- Premier# TR32/27 Case/10
GE 9729 F32TBX/827/A/ECO is a 32W triple tube 4-pin plug-in CFL with a GX24Q-3 Base and 2700K color. Biax T/E Eco.
| Watts | 32W |
|---|---|
| Lumens | 2400 |
| Volts | 120V |
| Base Type | GX24q-3 |
| Color Temperature | 2700K |
| CRI | 82 |
| Rated Hours | 10000 |
| Dimmable | No |
| Length (M.O.L.) Inches | 5.81 |
| Case Quantity | 10 |
| Manufacturer Part # | F32TBX/827/A/ECO |
| Manufacturer Order # | 97629 |
| Premier Part # | TR32/27 |
Write your content here...