GE 97613 F26DBX/841/ECO4P 26W 4100K G24q-3 Base Case/10
- Premier# QDD26/41 Case/10
GE F26DBX/841/ECO/4P is a 26W 4-pin plugin CFL with a G24q-3 base.
| Watts | 26W |
|---|---|
| Lumens | 1710 |
| Volts | 120V |
| Base Type | G24q-3 |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 82 |
| Rated Hours | 12000 |
| Dimmable | No |
| Length (M.O.L.) Inches | 6.4 |
| Case Quantity | 50 |
| Manufacturer Part # | F26DBX/841/ECO4P |
| Manufacturer Order # | 97613 |
| Premier Part # | QDD26/41 |
Write your content here...