Bulbrite 524344 CF42T830/E 42W 4-Pin GX24Q-4 Base 3000K
- Buy 10 for $4.22 each and save 13%
- Premier# TR42/30
Bulbrite 524344 CF42T830/E 42W 4-Pin GX24Q-4 Base 3000K
| Watts | 42W |
|---|---|
| Lumens | 3200 |
| Volts | 120V |
| Base Type | GX24q-4 |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 82 |
| Rated Hours | 10000 |
| Dimmable | No |
| Length (M.O.L.) Inches | 6.5 |
| Case Quantity | 10 |
| Manufacturer Part # | CF42T830/E |
| Manufacturer Order # | 524344 |
| Premier Part # | TR42/30 |
Write your content here...