300PS30/MED/CL 300W PS30 120V Incandescent A Lamp
- Premier# IN99-40200 - 300PS30/MED/CL
300PS30/MED/CL 300W PS30 120V Incandescent A Lamp
| Watts | 300W |
|---|---|
| Lumens | N/A |
| Volts | 120V |
| CRI | N/A |
| Color Temperature | 2850K |
| Rated Hours | N/A |
| Base Type | E26 |
| Lamp Type | A-Lamp |
| Beam Angle | N/A |
| Dimmable | N/A |
| Diameter (Inches) | N/A |
| Length (M.O.L.) Inches | N/A |
| Manufacturer Part # | N/A |
| Manufacturer Order # | N/A |
| Premier Part # | IN99-40200 |
Write your content here...